Hugh Jackman, Wolverine’i 2017’de Bırakıyor

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 15:38

Wolverine karakteri ile bütünleşen Hugh Jackman, 2017 senesiyle birlikte bu karaktere geri dönmemek üzere veda edeceğini açıkladı.

Benim gibi Wolverin’i Hugh Jackman ile sevenleri üzen bir haber. Her ne kadar diğer rollerin de hakkını versede, Hugh Jackman -Özellikle Prestij ve Sefiller – bu kararıyla X-Men serisinin mevcut hayran kitlesini azaltacağını düşünüyorum.

Wolverine karakteri ile bütünleşen Hugh Jackman, 2017 senesiyle birlikte bu karaktere geri dönmemek üzere veda edeceğini açıkladı.

X-Men beyazperde uyarlamaları ile ününe ün katan ve serinin lokomotifi görevini de üstlenen Hugh Jackman aradan geçen yılların ardından karakteri Wolverine’e sonunda veda ediyor. Şimdiye 15 yıllık süre içerisinde yedi ayrı filmde Wolverine karakterine can veren Jackman geçtiğimiz gün Dr. Oz adlı TV programında yaptığı açıklamayla vedasına da açıklık getirdi.

Jackman, bu benim son seferim olacak, derken, “artık zamanının geldiğini düşünüyorum” diye de ekliyor. 2017’de vizyona girecek yeni Wolverine filmiyle birlikte, bu karakter için 17 yıl ayırmış oalcağını belirten oyuncu, asla bu işin sonsuza kadar süreceğini de düşünmemiş olduğunu not düşüyor.

Hayranlarına verdikleri şanstan ötürü ve destekleri için sonsuz teşekkürlerini sunan Hugh Jackman görünüşe göre gerçekten de Wolverine karakterine 2017 yılı ile birlikte veda ediyor.

Şimdiyse akıllarda, daha sonra çekilmesi muhtemel X-Men ve Wolverine

filmlerinde kimin bu karakteri canlandırabileceği sorusu var!

Kaynak

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz