arama

2014 – Jartiyer Uzun Çorap Modelleri

  • Yasin Yasin

2014 yılına gireceğimiz bu günlerde bir moda konusu da jartiyer çoraplar üzerine oldu. Ülkemizde kısıtlı kişinin aradığı, fakat genel olarak dünyada milyonlarca kişinin severek kullandığı jartiyer çoraplar bu yıla damgasını vuracak cinsten. Bir çok moda programında sıklıkla tercih edilmesi beklenen bu jartiyer çoraplar ilginizi çekecek. Hepsi 2014 modası, hepsi kaliteli ve cilde zararsız türden. Çoğu ipekten olan bu jartiyer çoraplar çeşitli alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda kışlık modelleri de mevcut olan bu çoraplar tamda aradığınız türden diyebiliriz. İşte size 2014 yılına damga vuracak  jartiyer çorap modelleri .

Yaş aralığı : 17 – 55
Size : Her boyut mevcut.
Marka : Karışık bir şekilde seçilmiş markalar.
Fiyat aralıkları : 20 TL – 300 TL arasında

Buyurun birde 2014 jartiyer uzun çorap modellerine bir göz atalım. İşte sizler için özenle seçilmiş birbirinden şık ipeksi jartiyer çoraplar. Aynı zamanda jartiyer çoraplar uzun çorap olarak da geçmektedirler.

Sizde bu yıla damgasını vuracak birbirinden güzel bu jartiyer çorapları bir çok mağazada bulabilirsiniz. Her fiyat aralığında binlerce model mevcut. 2014 ürünleri piyasaya erken girdi, fakat biraz daha beklerseniz yeni indirimler ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü moda ürünleri bildiğiniz üzere günden güne değişiyorlar…