e
sv

Açlık Oyunları

594 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Açlık Oyunları.. Aslında çıkalı çok uzun bir süre oldu fakat kendi açımdan izleme fırsatını yeni bulabildim.. İzlediğim zaman ise öyle çok etkilenemedim. Film sürükleyiciydi, sıkmıyordu. İzlerken zaman akıp geçiyordu fakat senaryosu güzel olmasına rağmen daha iyi bir şekilde geliştirilebilirdi. Bütçeli bir film gibi gözükse de bence zayıf bir bütçe ile çekildiği için bu şekilde bir sonuç doğurmuş olabilir. Aslında filmi lekeleme gibi bir amacım yoktu. Hatta izledikten sonra bir çok yorum sitesine göz attım ve benim gibi düşünen bir çok insanın olduğunu gördüm. Zaman geçirmeye yarayan bir film olsa bile etkileyicilik açısından oldukça zayıf kalan bir film olmuş.

Açlık oyunları anlatılıyor filmde. O meşhur hayatta kalma oyunu. Fakat senaryosu oldukça dışa çıkmış. Bir oyun anlatılıyor lakin gelişen olayların nasıl geliştiği pekte vurgulanmıyor. Aksiyon sahnesi oldukça az. Gerilim sahnesi ise bir tane desek yeridir. Fazlası övgüye girer.

Yakın zaman sonra yeni film çıkacak. Serinin ikinci filmi olacak. İzlenmeye değer mi bilmiyorum fakat benim yargım yine bu tarz çekilecek ise maalesef bu film serisi buraya kadar dedirtecek bir film niteliği taşıyabilir. Bekleyip görmek gerekecek !

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Açlık Oyunları