e
sv

Akıllı Telefonların Şarjını 4 Kat Artıran Cihaz

468 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Cep telefonları ve tabletlerde en büyük meselelerden birisi de şarj sorunudur . Kısa zamanda veya olur olmadık zamanda biten şarj bizi zaman zaman sıkıntıya sokmaktadır . Bunun için herkes değişik analiz eder aramakta .

Teknoloji firmaları bu konu üzerinde çalışmalar yapmaya devam ederken , cep telefonu aksesuarları markası Ttec , akıllı telefon ve tabletlerin en büyük meselesi olan şarj problemine inovatif ürünlerle çözümler sunmaya devam ediyor . Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazı , en hızlı ve etkin şekilde şarj imkanı sunuyor . Teknolojinin tasarım ve estetikle buluştuğu bu ürün ile iki cihazı aynı anda şarj etmek de olası . Ayrıca ürünün gizli bölmesinde , gerektiğinde çıkarıp kullanmak üzere bulunan USB ve micro USB kablolar ; ekstra kablo taşıma zahmetini ortadan kaldırıyor .

Akıllı telefonların cihaz kullanım müddetinin tam 4 katı uzamasına yardımcı olan Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazının , kullanımı da çok basit . Cihaz , prizden bağımsız olarak portatif şekilde kullanılabiliyor ve şarj konusunu bir mesele olmaktan çıkarıyor .

Ultra yüksek kapasite

Şık planımı ile dikkat çeken Ttec EasyCharge Smart , ayrı olarak ultra yüksek bir kapasiteye (5 , 600 mAh) sahip . Sallayınca görünen LED pil göstergesi özelliği bulunan ürün , Ttec’in patentli bir teknolojisi . Bu sayede kullanıcılar , şarj vaziyetini an be an takip edebiliyorlar .

Güvenli şarj için devre koruması bulunan Ttec EasyCharge Smart , dahili mikro USB ve USB kabloları yer aldığı için de ekstra kabloya ihtiyaç bırakmıyor . 2A çıkış ile hızlı şarja imkan tanıyan ürün , tüm akıllı telefonlar , tabletler ve diğer dijital cihazlar için uygun .

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Akıllı Telefonların Şarjını 4 Kat Artıran Cihaz