e
sv

Blackberry Torch 9800 Fiyatı: Blackberry şimdi çok daha akıllı

917 Okunma

1999 yılında itibaren üretimi yapılan Kanada kökenli bir akıllı telefon markasıdır Blackberry. Bu marka telefonların grup iletişimi uygulamalarının ve özelliklerinin üst düzeyde olması sebebiyle kurumsal yerler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Facebook, twitter gibi sosyal ağlarla çok güçlü entegrasyonunun olması teknolojiye ve güncelliğe verdiği önemi göstermektedir. Cep telefonları arasında dünyada en fazla tutulan 6. marka olması ve dünyadaki mobil aygıtların %3’ünü karşılamakta olması büyük bir firma olduğunu bize kanıtlamaktadır. Marka akıllı telefonlarını 4 ana kategori altında toplamıştır. Bold, Torch, Curve, Porsche. Ürünlere kullanma özelliklerine göre isim verilmesi, çok yönlü olduğunu göstermektedir. Blackberry’nin sanal mağazası olan App World sayesinde birçok ücretli veya ücretsiz içeriği telefonunuza indirebilirsiniz.

Blackberry Torch 9800 özellikleri ile teknolojinin son aşamasını bizlere sunmaktadır. Gelişmiş multimedya özelliklerini kullanmak için kızaklı bir klavye desteği sunmaktadır. Son çıkan telefonlardaki gibi dokunmatik olması internete daha rahat girmenizi sağlıyor ayrıca estetik bir yapı katıyor. 3.2 inçlik ekrana sahip olması işlerinizi rahatça görmenizi sağlıyor. 32 GB alana kadar yükseltilebilen hafızası ile dilediğinizce resim, video, mp3 depolayabilir keyfini sürebilirsiniz. Batarya da bu telefona uyum gösterecek niteliktedir. 5.5 saat konuşabilme izni vermesi ve 17 güne kadar bekleyebilmesi bataryanın üstün özellikleridir. Wi-fi özelliği sayesinde kablosuz şekilde internete girebilir dilediğinizce sörf yapabilirsiniz. 5 MP kamerası sayesinde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca video çekim moduyla kısa filmler oluşturabilirsiniz. Çözünürlüğünün yüksek olması canlı videolar, resimler çekmenize olanak sağlayacaktır. Farklı çekim modları sayesinde farklı çekimler yapmak da mümkündür. Entegre GPS sayesinde yolunuzu rahatlıkça bulabilir haritadan dilediğiniz yerlere bakabilirsiniz. Sesinin çok canlı ve gerçekçi olması müzik dinlemenize ayrı bir keyif katacaktır. Kutusundan çıkan orijinal kulaklığı sayesinde müzik dinleyebilir video izleyebilirsiniz. Birçok video ve müzik formatını desteklemesi converter programları (çevirme programları) kullanmanıza gerek olamayacağı için mükemmel bir özelliktir. Dosya transferlerini birçok şekilde yapabilirsiniz. 3G, WLAN, BLUETOOTH, GPRS, USB, EDGE aktarımı sağlayabilecek teknolojilerdendir. Ek özelliklerinde ses kaydı, adres defteri, alarm, ajanda, sesli arama, eller serbest, T9, saat olması bütünselliğini tamamlamaktadır. Blackberry Torch 9800 Fiyatı ve özellikleriyle oran kurduğumuzda başarılı olduğu söylenebiliriz. Blackberry’nin son işletim sistemini kullanması diğer modellerden farkı olmasını sağlamıştır. Dünyadaki 3G bağlantılarını algılayıp bağlanması özelliğiyle her zaman her yerden internete girebilirsiniz. Kısacası, gerek işlemci hızıyla gerek kullandığı entegrasyonlarla mini bilgisayar benzetmesinin hakkını vermiştir.

Blackberry Torch 9800 Fiyatı 1000 TL ile 1300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Blackberry Torch 9800 Fiyatı siteler arasında farklı olabilmektedir. Araştırma yaparak en uygun ve en güvenilir kriterlerini göz önüne alarak karar verebilir alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü civarınızda bulunan teknoloji marketlerden veya iletişim merkezlerinden alabileceğiniz gibi sanal mağazalardan da alabilirsiniz. Hepsiburada, teknosa, vatanbilgisayar, goldbilgsaiayar, istanbulbilisim ürünü bulabileceğiniz bazı sanal mağazalardır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Blackberry Torch 9800 Fiyatı: Blackberry şimdi çok daha akıllı