e
sv

Doğurdukça zayıflayan kadın

860 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

43 yaşındaki 7 çocuk annesi fit görüntüsüyle herkesi şaşırtıyor.

BD’nin Utah eyaletinde yaşayan Jessica Enslow, 7 çocuk annesi olmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkat çekiyor. Şubat 2017’de daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen Enslow, çocuk sahibi olmadan bile böyle bir bedene sahip olmadığını söylüyor.

7 çocuğu var

43 yaşındaki Jessica Enslow, 7 çocuk annesi. ABD’nin Utah eyaletinde yaşayan Enslow, 19 yaşındayken ilk çocuğunu doğurdu. İkinci çocuğunu ise 21 yaşında… Toplamda 7 çocuk sahibi olan Enslow, 2013’te son çocuğunu kucağına aldı ve Şubat 2017’de daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye yönelik bir girişimde bulundu.

Jessica Enslow, ağırlık ve kardiyodan oluşan bir karışım uygulayarak vücut şeklini tamamen değiştirdi.

Genelde sağlıklı beslenen Enslow, çok nadiren burger ve kızartma yediğini söylüyor. Büyük kızıyla beraber spor yapan Enslow, çocuk sahibi olmadığı zamankinden daha iyi bir vücutta olduğunu söylüyor.

İlk gebelik süresince hızla kilo aldığını kaydeden Enslow, doğumdan hemen sonra gebelik öncesi haline geri dönüp dönmeyeceğinden bile emin değildi. Büyük kızı Alyssa ile poz veren Enslow’a pek çok Instagram takipçisi, bir anne ve kızdan çok “kızkardeşler”e benzediklerini söylüyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Doğurdukça zayıflayan kadın