e
sv

Dormi Bebek İzleme Uygulaması

537 Okunma

Bebek izleme cihazları, ailelerin hayatlarını oldukça kolaylaştıran uygulamalardan. Özellikle annelerin bebekleri uyurken evin diğer işlerini görebilme imkanını sağlıyor. Genel olarak ses transferi özelliği olan bu cihazlar ekstra özellikleri arttıkça fiyatlarıda yükseliyor.

Bu noktada anroid yine imdadımıza yetişiyor.Birçok akıllı özelliği bize sıfır maliyetle sunuyor. Dormi uygulamasını iki cihazada kurduktan sonra bir cihazı bebeğimizin odasına, diğer cihazı kendimiz kullanıyoruz. Bebeğimizin odasında ki cihaz kendini hemen hassas moda alıyor. Bu şekilde odadaki en küçük seslere bile duyarlı hale geliyor. Bebeğimizin odasında herhangi bir ses olduğunda ana cihaza uyarı gönderiliyor. İstediğimiz zaman kendi cihazımızdan bebeğimizin odasına ses gönderebiliyoruz. Android cihazımızda sensörler varsa bebeğimizin odasındaki ısıyı vs ana cihazdan görebiliyoruz.

Cihazlarımız arasında internet olmasa bile wifi-direct ile cihazlar birbirine bağlantı sağlayabiliyor.Cihazlarımızda internet olduğu durumlarda ise 3. bir cihaz da dahil edip başka bir yerden mesala işten bebeğimizi takip edebiliyoruz. Dorminin güzel özelliklerinden birisi ise ana cihazla telefon görüşmesi yaparken bebeğimizin odasında bir ses olması durumunda ana cihazı titreterek bize haber veriyor.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz, ancak her ay 4 saat kullanımdan sonra uygulama kendini ücretli hale getiriyor. Ücretlendirme olarak aylık 1 dolar veya ömür boyu 7 dolar vermek gerekiyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dormi Bebek İzleme Uygulaması