arama

Game Of Thrones 8.sezon ne zaman başlayacak?

  • Yasin Yasin
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Game Of Thrones’un 7.sezonunun 7.bölümü 27 Ağustos’u 28 Ağustos’a bağlayan gece yayımlandı. Game Of Thrones’un 7.sezonunun yayımlanmasıyla birlikte sezon finaline girildi. Bölüm tam 80 dakika sürdü ve izleyiciler yine heyecanın dorukta olduğu ve nefes kesen bir bölümün daha tadını çıkardı. Sezon finalinde Jon Snow’u gerçek bir sınav verdi. Cersei Lannister ve Daenerys Targaryen’i bir araya getiren Jon Snow’un Cersei’yi duvarın ötesindeki savaş için ikna etmeye çalıştı.

Game Of Thrones 8.sezonunun izleyicilerle buluşacağı tarihle ilgili  dizinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss izleyicileri yakından ilgilendirecek önemli açıklamada bulundular. Bu ikilinin yaptıkları açıklamada Game Of Thrones dizisinin 8. sezonunun 2018 veya 2019’da geleceği ancak bununla ilgili net bir tarih olmadığını ifade ettiler.

GAME OF THRONES 8.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

George R.R. Martin’in yazdığı kitap serisinden HBO kanalı tarafından diziye uyarlanan Game of Thrones dizisi bildiğiniz gibi dünya genelinde çok büyük ses getirmişti. Birkaç gün içerisinde 7. sezonu başlayacak olan dizinin 8. sezonu yani final sezonu ne zaman yayınlanacak soruları bir hayli fazlaydı. Bu sorular soruluyor iken yapımcılar GoT evreninde geçecek tam beş tane yan dizi (spin-off) açıklamış ve serinin hayranlarını sevindirmişlerdir. Şimdi de dizinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, yaptıkları açıklamada dizinin 8.sezonun ne zaman yayınlanacağı belirttiler. İkiliye göre 8. sezon 2018 veya 2019’da gelecek, ancak net tarih yok.

GAME OF THRONES 8.SEZONDA İZLEYİCİLERİ NELER BEKLİYOR?

Game Of Thrones’un yeni bölüm fragmanında, Jon Snow ve yanında arkadaşları keşif için akgezenlerin bulunduğu yere gittiği görülüyor. İki birliğin karşılaşması sonucu kılıçlar çekilerek cenk edildiği sırada Jon Snow bir sonraki sahne adamlarıyla koştuğu görülürken sadece bir akgezen yakalayarak gelen tehlike için diğer krallıklara kanıt olarak götürecek. Ancak oldukça tehlikeli hal alan bu durumu Jon Snow ve yanındakiler nasıl kazasız belasız yakayı kurtaracak hep birlikte yeni bölümde göreceğiz.

Game of Thrones sezon 8 episodes: Ne kadar sürecek?

Benioff ve Weiss Haziran ayında gösterinin iki mevsim daha kısalacağını doğruladılar .

Benioff, “Konuştuğumuz iki mevsim daha var” dedi. “Başlangıçtan oldukça yakın bir noktadayken, 70-75 saat içinde bunu yapmamız gerektiğini söyledik ve sonuçta bununla son bulacağız, şimdilik 73 olarak çağırın.”

DB Weiss ve David Benioff

Sezon 7’nin kapanışıyla kapatılan 67 saat göz önüne alındığında, bu yalnızca 6 kalan kalmamızı sağlıyor ve Mart 2017’de nihayet % 100 tamamen resmi olarak sekizinci ve son sezonun altı haftalık olacağını doğrulamıştı .