e
sv

General Mobile Discovery , Android 4.4.2 Sürümüne Geçiyor

526 Okunma

2013 senesi içerisinde fiyat performans aleti olarak kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelen eden General Mobile Discovery, Android 4.4.2 Kitkat versiyonuna güncellenerek daha güçlenecek. Türk şirketi olan General Mobile, uzunca süredir yapdığı bu atılım ile müşterilerin tabir yerindeyse gönlünde taht kurdu.

Hali hazırda Android 4.2.2 ile iştirak edilen Discovery, Nisan ayı içerisinde dağıtımına başlanacak durumda olan güncellemenin ayrıntıları General Mobile Evrensel Müdürü Mustafa Gölcü tarafından belirlendi . Kitkat öncesinde gelecek olan ara güncelleme sayesinde Discovery’de rapor edilen farklı sıkıntılar giderilecek ve cihaz Kitkat versiyonuna hazırlanacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • max61
    8 sene önce

    onbine yakın patlamış general mobile kullanıcı tweetı bir tane adam gibi cevap yok bu zamanda böyle bir firma ilke defa zuhur etti DÜŞMAN başına medyada yazılan haberlerin gmd ile uzaktan yakından alakası yok herkes haberi uydurmuş veriyor genel müdürün tweet larına bir kaç dakika göz atan her şeyi görür . ne teknik ekip ne bir ilgili yok . ÇİN malı dandik telefon satan bir firmanın bilmemnesinin kılı bile olamazlar. çok berbatlar çook

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

General Mobile Discovery , Android 4.4.2 Sürümüne Geçiyor