e
sv

Haftanın Mobil Oyunu: Corporate Salmon

613 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Cororate Salmon’ın merdivenlerden çıkan bir balık hakkında bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Balığa farklı kıyafetler giydirecek ve oyun boyunca asansörlerde çalanlara benzer müzikler dinleyeceksin.

Ama Corporate Salmon aynı zamanda kariyer basamaklarını tırmanmayı mecaz yoluyla anlatıyor. İşinde yeteri kadar iyi olmayanların arasından sıyrılacak ve kendini üst basamaklara atacaksın.

Balığa sıçratmak için doğru anda ekrana basmalısın. Seni büyüten veya zamanı etkileyen güçlendiriciler de işine yarayacak. Yeteneği sınayan bir oyun mekaniği ile rastgele unsunlar, Coporate Salmon’da son derece eğlenceli bir şekilde birleşiyor.

Çılgınca debelenen takım elbiseli balıklar sana komik, hatta saçma gelebilir. Ama oyunun kariyer hırslarını mizahla ve ustaca işlemesine şaşırmaktan da kendini alamayacaksın. Somon balıkları yumurtlamak için akıntıya karşı yüzer, insanlar ise ailelerini geçindirmek için iş dünyası dediğimiz dalgalı denizlerde mücadele eder. Bu açıdan bakınca sence somonlardan çok farklı mıyız?

Atarileri hatırlatan ve refleksleri sınayan oyunlar, oynayanları genelde heyecanlandırır. Corporate Salmon ise bunu yaparken aynı zamanda düşündürüyor. Seni düşündüren şeyler ne kadar gülünç olursa olsun..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Haftanın Mobil Oyunu: Corporate Salmon