e
sv

Haftanın Mobil Oyunu: Dash Quest Heroes

572 Okunma

Yetişkin bireyler olarak, kılıçlarımızı kuşanıp oyunlardaki kötü canavarlarla savaşmaya başlamadan önce diğer günlük işlerimizi halletmemiz gerekiyor.

Dash Quest Heroes işte bu noktada yardımımıza koşan mucizevi bir yapım. Kısa ve ilginç bölümlerden oluşan Dash Quest Heroes aksiyon dolu bir rol yapma oyunu.

Dash Quest Heroes’da bölüm sonu canavarlarını yenmene yardımcı olan pırıl pırıl kılıçlar, zorlu maceralar, beceriler, büyüler ve kötü karakterle var. Üstelik oyundaki tüm grafikler pikselli. Dash Quest Heroes’un en harika özelliği ise maceraların sadece birkaç dakika sürmesi.

Dash Quest Heroes’un klasik RPG’ lerden hatırladığımız her şey var ancak yapım, kurgusuyla daha ziyade sonsuz koşu oyunlarına benziyor.

Dash Ouest Herous’un kuralları  çok basit: Ekranın bir tarafına dokunduğunda kahraman tüm gücüyle saldırıya geçiyor. Diğer tarafa dokunduğunda ise zırhlı  kuşanıyor ve düşmanların saldırılarına karşı geçci olarak bağışıklık kazanıyor, tabii ekrana doğru zamanda dokunduysan.

Oyunda alışveriş yapabileceğin bir köy ve keşfedeceğin pek çok patika var.Bu patikaların bazıları seni balık tutulan, yepyeni bir oyunun başladığı sakin yerlere götürüyor. Dilerse en büyük balığı tutmak için dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla rekabet edebilirsin.

Eğlence ihtiyacını karşılamak için oyunu on dakikalığına oynaman yeterli. Ancak bütün geceyi orkları katledip kahramanının becerilerini artırarak geçinmek isteyebilirsin. Endişelenme, yapman gereken günlük işler yarını bekleyebilir. İyi Eğlenceler…

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Haftanın Mobil Oyunu: Dash Quest Heroes