e
sv

iOS cihazları için yeni YouTube uygulaması

410 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Donanım ve yazılım segmentlerinin başarılı isimlerinden Apple iPhone, iPad, iPod Touch gibi mobil cihazları ve iMac, MacBook Pro, MacBook Air gibi bilgisayar ürünleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşmasını başarıyor.

Özellikle iPhone serisi olarak tanıdığımız akıllı cep telefonu modelleri ile piyasayı adeta kasıp kavuran şirket, en az kendi kadar başarılı iki büyük teknoloji şirketi Samsung ve Google ile de kıyasıya rekabet içerisinde. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Samsung’un Apple’ a ABD‘de 1.05 milyar $‘lık tazminat ödemesi şeklinde sonuçlanan davanın benzerleri bir çok ülkede hala devam ediyor.

Google‘ın iOS işletim sistemini ve Samsung’un ise iPad ve iPhone cihazlarını kopyaladığını iddia eden Apple  iOS işletim sistemi ile birlikte entegre olarak sunduğu YouTube uygulamasını daha önce yayınladığı iOS 6 beta sürümleri ile birlikte kaldırdığını açıklamıştı.

Apple‘ın yarın itibari ile yeni nesil akıllı telefonunu ve iOS 6 işletim sistemini yayınlayacak olması nedeni ile Google iPhone ve iPhone Touch için Youtube uygulamasını iTunes üzerinden yayınladı. iPad için olan versiyonu ise daha sonra yayınlanacak

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

iOS cihazları için yeni YouTube uygulaması