e
sv

İOS işletim sistemi için için FİFA 13 yayımlandı !

601 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Oyun dünyasında adını sıkça söz ettiren EA Sports, FİFA serisi ile genç yaşlı birçok insanın cazibe odağı olmuş durumda. Fifa serisinin yirminci sürümü olan Fifa 13; PC, PS3 ve Xbox 360 gibi oyun konsolları için geliştirildikten sonra şimdi ise mobil platformlar için geliyor.

Evet yanlış duymadınız artık cep telefonlarımızdanda bu zevkli oyuna ulaşabileceğiz. Apple İOS işletim sisteminde geliştirdiği bir uygulama ile, Fifa Soccer 13,  Apple‘ın iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPad 2, Yeni iPad, iPod Touch 3 (16 GB ya da üstü) ve iPod Touch 4 akıllı cihazlarında  oynanabilecek.30 ülke ligi, 500 gerçek futbol takımı, 4 farklı oyun moduna sahip olan Fifa Soccer 13, Apple iTunes aracılığı ile ve 6.99$ karşılığında satışa sunuldu.

FİFA 12 den daha iyi bir görsel altyapı, grafik revizyonu ve oyuncu modellerine sahip olan FİFA 13 şimdiden APPLE kullanıcılarını heyecanlandırmaya başladı. Ki şüphesiz APPSTORE de ki sunumda olan en iyi spor oyunu olan FİFA 13 yoğun kullanıcı ilgisiyle APPLE ın yüzünü güldürdüğü aşikar.

Ne diyelim umarım yakın zamanda diğer oyunlarıda Android ve İOS ile uyumlu halde görürüzde cepten oyun keyfine bizde dahil oluruz 🙂

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İOS işletim sistemi için için FİFA 13 yayımlandı !