e
sv

İphone 5C Çıkıyor

443 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

basliksiz-11375021104

Çin’de meydana çıkan iPhone 5C etiketli ambalajlar zihinlere tonlu iPhone mu veya ucuz iPhone mu intikal ediyor sorularını kazandırdı. teferruatlar haberimizde.
28/07/2013 19:30
Yeni nesil iPhone’la alakalı açığa atılan iddialara 1 ilki daha ilave edildi. uygun fiyatlı iPhone’a ilişkinbulunduğu düşünülen kasanın sızdırılmasından sonra bugün Çin kökenli WeiPhone web sitesi iPhone 5C’nin ambalaj Fotoğraflarını sızdırdı.
Sızdırılan görseldeki iPhone yazısının bitiminde olan “C” harfinin, Color (renk) mu veya Cheap (ucuz) mimanasına geldiği bilinmiyor. Ayrıca tonlu iPhone bir de ucuz iPhone dedikoduları görüşülecek konular arasında olması sebebiyle tahmin elde etmek az birşey sıkıntılı olmakta.

iPhone 5C’nin ambalajının plastik yapıda olduğu anlaşılıyor. Ancak Apple bu zamana kadar üretmiş olduğu iPhone’ların ambalajlarında plastik yapı kullanmadı. Durum böyle olunca WeiPhone sitesinin sızdırdığı iPhone 5C ambalaj görselleri doğruluğunu bir nebze de olsa kaybediyor.
Eylül ayının sonlarına doğru düzenlenecek olan Apple etkinliğinde ucuz iPhone veya renkli iPhone söylentileri netlik kazanacak. Bakalım ilerleyen günlerde bir sonraki nesil iPhone ile ilgili yeni söylentiler çıkacak mı?

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İphone 5C Çıkıyor