Kapat

İrem Derici Kimdir ?

Anasayfa
Genel İrem Derici Kimdir ?
irem derici

İlk olarak Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye yarışmasında Türk halkının tanıdığı farklı bir ses yapısına sahip kişidir. Katıldığı sezonda Hülya Avşar’ın takımında yer alan İrem Derici yarışmada yarı finali görmüş fakat finale kalamamıştır. İstanbul’da yaşamaktadır ve 24 yaşındadır. İrem Derici aynı zamanda konservatuvar mezunudur. Kendisinin deyimi ile müziğe ilk olarak 4 yaşındayken kendisine alınan küçük bir org ile başlamış ve bu yaşına kadar da severek devam ettirmiştir.

2013 yılında yaptığı single çalışmalar ile oldukça beğeni kazanan İrem Derici şu günlerde ise bir çok kişinin dilinde yer almaktadır ve yapmış olduğu “ Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısıyım ” isimli parça ile de büyük bir çıkış yakalamıştır. Oldukça doğal ve samimi gözüken İrem Derici Okan Bayülgen’in programında da kendisi hakkında yaptığı öz eleştiriler ile büyük bir beğeni toplamıştır.

 İrem Derici‘nin yakaladığı çıkış ise sosyal medyada oldukça göze çarpmaktadır. Öyle ki O Ses Türkiye jürilerinin şarkıları Youtube üzerinde 11-12 milyonda iken İrem 5 ayda 20 milyon kişiyi bulmuş ve büyük bir kitleyi kendisine kazandırmıştır.

 

“İrem Derici Kimdir ?” üzerine 2 yorum

  1. selena says:
  2. selena says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir