e
sv

İŞTE YENİ ÇIKACAK OLAN SAMSUNG S9’UN ÖZELLİKLERİ!!!

636 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung’un en yeni premium akıllı telefonları, Star 1 ve Star 2 adlarıyla nitelendirilen s9 ve s9 Plus birkaç haftaya kadar piyasaya çıkacak. 

Samsung, 2016 yılının pillerinden bu yana, dikkat çekici bir dönüş yaptı. Samsung S8 ve S8 Plus, çok iyi derecede beğeniyle karşılandı ve şimdi şirket, Samsung S9 ve S9 Plus akıllı telefonların tanıtımını birkaç haftaya yapacak. Yeni cihazlar Nisan 2018’den itibaren kullanıma sunulabilir.

Samsung,9 Ocak’ta Las Vegas’taki  gerçekleşecek olan CES(Consumer Electronics Show)  tanıtımında cihazlarla ilgili daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkaracaktır.

Söylentilere göre, bu üstün taşınabilir cihazlar, Star 1 ve Star 2 adlarıyla kodlanmıştır ve S8 ve S8 Plus’a çok benzer tasarımlara sahip olacaklardır. Fiziksel özellikler sırasıyla 5.8-inç ve 6.2-inç kavisli Süper AMOLED ekranlara sahip olacaklar.
İç bileşenleri, Snapdragon 845 işlemci ve karşılaştırılabilir bir performans sunan Samsung tarafından üretilen Exynos 9 yonga (yalnızca belirli bölgelerde mevcuttur) içerecek.
S9 ve S9 Plus, ayrıca çift kamera sistemi ve daha büyük S9 Plus için 6GB RAM’e (4GB’a) kadar sıçrama özelliğine sahip olacak.
Ses, AKG’den stereo hoparlörler yoluyla gelebilir ve tüketiciler mevcut 3.5 mm kulaklık girişi üzerinden analog kulaklıkları yine de kullanabilirler.
Ocak ayında, şirketin S9 ve S9 + modellerini geçen yıl S8 ile yaptığı gibi her zamanki ayrıntılarıyla Mart ayında resmen ilan etmesi bekleniyor.
Samsung tarafından marka şirketi Kilpin’de açılan bir patente göre, Samsung Galaxy S9 cep telefonları cihazın önündeki küçük bir alanda parmak izi algılayıcısına sahip olacak.
Bu, Wccftech’e göre çok daha iyi bir konumda görünmesine rağmen parmak izi sensörü için son derece küçük bir alan olacağı anlamına geliyor.
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus’ın gücü öncekilere göre daha büyük bir pilden gelecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İŞTE YENİ ÇIKACAK OLAN SAMSUNG S9’UN ÖZELLİKLERİ!!!