e
sv

League Of Legends

716 Okunma
league of legends

Son zamanların en çok oynanan ve en sevilen oyunlarından bir tanesi. League of Legends. Kimine göre Dota ölmez kimine göre ise League of Legends vazgeçilmez. Oyun rekabetten uzak oyun arayanlar için oldukça ideal. Bir diğer güzel yanı ise ücretsiz olması. Oyuna para yatırmak tamamen keyfi. Çünkü özel kostümler harici her şeyi oyun parası ile de alabiliyorsunuz.

Dota ile tamamen benzeri olan League of Legends daha kolay ve sade olması sebebiyle şuan dünyanın en çok oynanan oyunu. Oyunda level veya item derdi olmadığı için bir çok kişi yaş fark etmeksizin League of Legends oynamaktadır.

Oyunda elbette seviye sistemi mevcut.  Fakat her yeni oyuna bağlandığınızda herkes 1 levelden başlıyor ve maksimum 18 levele kadar kasabiliyor. Aynı zamanda herkes eşit parayla ve eşit itemler ile başlıyor. Yani tamamen yeteneğine güvenenlerin olduğu bir oyun League of Legends.

Genel seviye sisteminde ise maksimum seviye 30. Son seviyeye ulaştıktan sonra dereceli maçlar atabiliyorsunuz ve lig sisteminde başarınıza göre belirli bir sıraya yerleştiriliyorsunuz. Oyunda bir çok online oyun gibi 3-5 karakter yok. 120ye yakın farklı şampiyon mevcut.

Ve her hafta 8 şampiyon ücretsiz kullanılabiliyor. Genel olarak rekabetten kafayı yemek istemeyenler ve vakit darlığında bile eğlence arayanlar için vazgeçilmez bir oyun League Of Legends.

Tabi ki size şöyle bir önerimde olacak ;

Oyundaki Türkiye sunucusunun yaş ve yetenek ortalaması vasat diyebiliriz. Bu yüzden mutlaka Türkiye dışı bir sunucuda oyuna başlamanızı öneriyorum. Böylece oyunu daha kolay öğrenebilir ve troll denen yeteneksiz oyuncularla oyun oynamak zorunda kalmazsınız…

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

League Of Legends