e
sv

Lisanslı Fenerbahçe tableti satışa sunuldu

492 Okunma

Küresel tablet pazarına, lisanslı tabletleriyle giren spor kulüpleri yoğun rekabet ortamında taraftarının desteğiyle 1-0 önde başlayacağı kesin. Ülkemizin önemli spor kulüplerinden olan Fenerbahçe, Fenerbahçe Spor Ürünleri ve Teknoloji Şirketi Neoi aracılığıyla gerçekleştirdiği anlaşma ile lisanslı Fenerbahçe tabletini satışa çıkardı.

 

Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Sayın Aydın Kirman basın toplantısında verdiği demeçte şunları dedi:” Dünyada ilk spor kulübünün, taraftarlarına özel tablet bilgisayar tasarladığını. Fenerbahçe Spor Ürünleri olarak ilkleri başarmaktan her zaman mutluluk duyduk. Kulübümüzün armasını taşıyan, gelişmiş teknoloji ürünü bu tabletleri taraftarımıza ulaştırarak, onların Fenerbahçe’ye daha yakın olmalarını hedeflemekteyiz.”

9.7 inç boyutlarında 1024 x 768 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekranı olan Fenerbahçe tableti, Android 4.0 ICS işletim sistemi üzerinde şekillenecek. 1.2 GHz ile 1.5 GHz frekans hızındaki işlemci seçenekleriyle piyasada yerini alırken, hafızası ise MicroSD kart seçeneğiyle birlikte arttırmak mümkün. Ayrıca tablette 1GB RAM kullanılmış.

Fenerbahçe tabletleri 2 yıl KVK servis ağı güvencesi olacak ve Android platformundaki  tüm uygulamaları bu tablette uygulamak mümkün. Fenerbahçe 350 gr ağırlığındaki bu tableti 749 TL fiyat etiketiyle satışa çıkardı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Lisanslı Fenerbahçe tableti satışa sunuldu