e
sv

Micromax Funbook İnceleme

494 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

 

Temel Özellikler

Android v4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi
7-inç kapasitif dokunmatik ekran
1.2 GHz Cortex A8 İşlemci
0.3 MP Kamera Birincil
Wi-Fi Etkin
4 GB sabit,  32 GB’a genişletilebilir Depolama Kapasitesi

Micromax Funbook tanıtılan yeni Android platformu ile, çok sağlam ve şık ve zarif bir görünüm veriyor. Ayrıca üzerinde yüklü olan Android 4.0 işletim sistemi ile birçok uygulamanın düzgün performanslı çalışacağını vaat ediyor. Sağlam ve şık FUNBOOK eğlence için heyecan verici özellikleri ile doludur. 1.2 GHz Cortex-A8 işlemci, hızlı, verimli çoklu görev deneyimi sağlar. Sezgisel kullanıcı arayüzü geliştirir ve sekmesindeki kullanıcı deneyimini basitleştirir. Buna ek olarak, çift Mali-400MP grafik açık ve net görsel sağlar. Micromax Funbook da Tab performansını artırır 512 MB RAM oluşur.

Micromax Funbook  7.0 inç kapasitif dokunmatik destekleyen  800 x 480 piksel çözünürlüğü ile geniş bir ekran kullanıma sunar. Bu taşınabilir Tablet aynı zamanda birincil 0.3 megapiksel  VGA ön kameraya  sahiptir. Bu kamera aktif haldeyken kristal netliğinde görüntüler elde etmenize yardımcı olur. Çoklu  zoom, Accelerometer ve Gravity sensor gibi kamera özellikleri de artısı!

 


Pil ve Depolama

Micromax Funbook 2800 mAh pil ile 5 saate kadar kesintisiz bir tarama süresi sunmaktadır. Micromax tablet microSD ve microSDHC kartlarını kullanarak 32 GB’a kadar genişletilebilir üzerinde ise 4 GB dahili hafıza ile yerleştirilmiştir.

Multimedya

Bu Funbook ile en sevdiğiniz müzik kanalını saklayabilen geniş kullanım opsiyonlarına sahip müzik çalar ile donatılmıştır. Müzik çalar MP3, WMA, FLAC ve WAV gibi çeşitli biçimlerini destekler. Gelişmiş Funbook ayrıca size kristal netliğinde ses netliği ile, HD videoları oynatmaya yardımcı olan bir video oynatıcı yüklü bir vaziyette kullanıma sunulmuştur. Tabletle yüksek çözünürlüklü fil izleme seçeneği ise avantaj sağlar. Micromax Tab MPEG2, MPEG4, AVI, WMV, 3GP, MOV, MKV, RM ve RMVB gibi formatları destekler.

 

 

 

 

 

 

 

Bağlantı ve Özellikler

Bu Micromax Tablet Wi-Fi çevrenizdeki internet bağlantısını kullanmasına izin vermek için yeterlidir. USB bağlantısı ilediğer cihazlarla Funbook dosyaları ve müzik, video transferi gerçekleştirilebilir. Ayrıca, FunbookTab ı video oynatıcı olarak kullanabilir tv ye bağlayarak film ve müzik keyfi yaşamak için üzerinde bir HDMI bağlantı noktası bulunur. Zip dosyaları gibi önceden yüklenmiş uygulamaları açmak için metin editörü sekmesinde işinizi kolaylaştıran bir çok yenilik mevcuttur. Adobe PDF, hareket sekmesinde PDF dosyalarını görüntülemek artık çok daha kolay!  Funbook Adobe Flash player varlığı gelişmiş Micromax Funbook üzerinde bir çok hareketli tema kurulumuna imkan sağlar. Bütün bunlara ek olarak, Micromax Sekmesi e-posta için entegre mesajlaşma özgürlüğü, anlık mesajlaşma ve Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal ağ sitelerine bağlanmaya izin verir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Micromax Funbook İnceleme