e
sv

Okuma Mobilyaları

529 Okunma

Eskiye oranla ülkemizde kitap, dergi, gazete ve diğer okunabilir şeyleri okuma oranı oldukça arttı. Bir çok evde, iş yerinde artık konforlu okuma yapabilmek adına üretilmiş bir çok mobilya ve mobilya grupları mevcut. Bu yazımızda hafta sonları kullanabileceğiniz birbirinden konforlu, rahat ve görünüşü oldukça hoş okuma mobilyaları tanıtımı yapacağız. Elbette bu tarz ürünler çok az sayıda mevcut. Bu yüzden yeni ürünler çıktıkça yazıya ekleme yapacağız. Şuan sadece kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri paylaştığımız için sayısı daha az olacaktır.

1 : İlk ürün en çok hoşuma giden ürün çeşidi. Genel olarak salonlarda veya oturma gruplarında kullanılan renkler için birebir uyumu olduğunu düşünüyorum ve diğer ürünlere göre de çok daha hoş bir görüntüsü mevcut.

Ürün Marka & Model : Charles Eames

2 : İkinci üründe gözüme çok çarpan arka plan dekoru oldu Dekor oldukça hoş, fakat okuma koltuğu ile uyumlu olmamış. Siz başka bir duvar kağıdı ile şık bir okuma köşesi yapabilirsiniz.

Ürün Marka & Model : James Yochum

3 : Benim en beğendiğim ikinci ürün budur. Eski görünüm sağlayan ve bu tarz köşeler için yatak odası büyüklüğü uygun olan evlerde rahatlıkla uygulanabilir. Görünümü beni benden aldı diyebilirim. Arka plan ile uyumu birebir. Güzel bir oda dekoru için bile fikir olabilecek türden.

Ürün Bilgisi : Rose Style

4 : En sade görünüme sahip ürün budur diyebilirim. Özellikle bayanlar için birebir. Tabi genç yaştaki. Eğer üniversiteye başlayacaksanız bu ürün 5 sene boyunca size güzel bir renk katabilir.

Ürün Bilgisi : Adalaide Bragg

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Okuma Mobilyaları