e
sv

OnePlus 2’nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

528 Okunma

Piyasadaki birçok markaya hizmet veren Çin kendi markalarını da piyasaya sunuyor. OnePlus firmasıda bir önceki telefonundaki başarıyı OnePlus 2 ile yakalamak istiyor. Tahminen 300 dolar civarında bir fiyata sahip olması beklenen telefon genel olarak ince hatlara sahip.

Geçtiğimiz birçok başarılı satış rakamları yakalan OnePlus One, birçok yönden ve özellikler bakımından mobil sektörüne yenilikler getirmişti. 300 dolar satış fiyatına sahip olmasına rağmen 3100 mAH batarya, 1080p video kayıt yapabilen 13 MP kamera ve 3 GB RAM gibi özelliklere sahip olan cihaz mobil sektöründe fiyatların aşağıya ivme kazanmasında etkili olmuştu.  Forum üzerinden resmi bir etkinlik duyurusu yapan OnePlus, yeni telefonun 27 Temmuz 2015 tarihinde tanıtılacağını açıkladı. Tanıtım etkinliği Türkiye saatine göre 05.00′da başlayacak.

OnePlus 2'nin Tanıtım Tarihi Belli

Yeni cihazın piyasaya sızdırılan teknik bilgilerine göre cihazda, Qualcomm marka Snapdragon 810 işlemcisinin yer aldığını biliyoruz. Isınma sorunu olan işlemci, OnePlus 2’de biraz daha gelişmiş vaziyette olacak. USB-C Portu bulunan cihaz kendi rakiplerine göre bir adım önde olacak.

Bu etkinliğin diğer önemli bir yanı ise Sanal gerçeklik gözlüğü ile etkinliğin düzenlendiği salonda misafirlerin arasına katılabileceksiniz. Bu etkinliği şimdiden merakla bekliyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

OnePlus 2’nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu