e
sv

OnePlus 5T kablosuz şarjı desteklemeyecek!!!

617 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Elbette söz konusu OnePlus olduğunda, kullanıcıların aklına bazı sorular da gelmiyor değil. Bu kadar uygun fiyatla satılan bir amiral gemisi modelinin, hali hazırda satışta olan yüksek fiyatlı telefonlardan ne gibi eksikleri olacak? OnePlus CEO’su Pete Lau, bu eksikliklerden birine daha açıklık getirdi.

Akıllı telefon sektörünün son yıllarda yıldızı parlayan isimlerinden biri olan OnePlus, şu aralar yeni modeli üzerine yoğunlaşmış durumda. OnePlus 5Tismi ile satışa sunulacak olan cihaz, ince çerçeveli modern tasarım çizgisi ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor.

Günümüz akıllı telefonlarının en büyük sorunlarından birisi, günü çıkarmakta zorlanan pil kapasiteleri diyebiliriz. Pil kapasitesini arttırmanın yolunu şimdilik bulamamış olan üreticiler, farklı yollar denemeye başladı. Bunlardan birisi de hızlı şarj dediğimiz olay. Telefonu 10-15 dakika içerisinde yüzde 70 seviyelerine kadar şarj edebilen bu sistem, kullanıcılar için de önemli bir avantaj.

Şimdi piyasada olan telefonlara baktığımızda bir çoğunun öyle ya da böyle hızlı şarj desteğine sahip olduklarını görüyoruz. Hatta Samsung bu işi bir adım daha ileriye taşıyarak, kablosuz şarj teknolojisini hızlandırma yoluna gitmişti.

Fakat bu durum OnePlus CEO’suna göre pek de mümkün değil. OnePlus CEO’su Pete Lau, kablosuz şarj teknolojisinin hala yeterli hızlara ulaşamadığını belirtiyor. İşte tam olarak da bu yüzden OnePlus 5T modelinde kablosuz şarj teknolojisine yer vermediklerini belirtiyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

OnePlus 5T kablosuz şarjı desteklemeyecek!!!