e
sv

Samsung Galaxy S III’ü seçmek için dahi olmak gerekmez….

373 Okunma

Son dönemlerde hızla gelişen teknoloji firmaları beraberinde yeni model cihaz üretimine yönlendiriyor. Özellikle akıllı cep telefonu ve tablet üretimi hız kesmeden, her geçen gün değişen farklı donanım ve yazılım özellikleri ile gelişimini sürdürüyor.Sektörün akıllı cep telefonu segmentinin kuşkusuz en iyi şirketleri Samsung ve Apple. Her iki firmada geliştirdiği akıllılar ile oldukça başarılı. Dünya satış listelerinin ilk sıralarında yer edinmiş bu iki şirket, bulundukları sırayı kimseye kaptırmayacak gibi gözüküyor.

Samsung ve Apple, amiral gemisi olarak nitelendirdikleri akıllı cihazları ile ses getirmişlerdi. Apple iPhone serisi olarak adlandırdığı iPhone 4 ve sonrasında iPhone 4S ile piyasayı alt-üst etmeyi başarmıştı. Apple son olarak 12 Eylül tarihinde düzenlediği etkinlik çerçevesinde merakla beklenen yeni iPhone modeli olan iPhone 5‘i resmi olarak tanıttı. 21 Eylül tarihinde satışa çıkarılacak olan cihazın kullanıcılar tarafından büyük ilgi görerek satış rekorları kırması tahmin ediliyor.

Diğer taraftan Samsung ise Mayıs ayında tanıtımını gerçekleştirip sonrasında piyasaya sunduğu amiral gemisi Galaxy S III ile dünya sıralamalarında birinci sıraya yerleşmeyi başarmıştı. Samsung Galaxy  S III‘ e olan ilgi de hala devam etmekte.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S III’ü seçmek için dahi olmak gerekmez….