e
sv

Samsung Galaxy S3 aksesuarları: Şıklığı tamamlayın

441 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung Galaxy S3 sahip olacağınız en iyi telefonlardan bir tanesi. İnsanı merkeze alarak deneyim sunması, hayatınızı kolaylaştıracak bir adım olarak nitelendirilmektedir. Cihazın yumuşak, ovalimsi ve doğal tasarımı hem çok kullanışlı hem de çok ergonomik bir yapı sunmaktadır. Samsung Galaxy S3’ü harici aksesuarlarla daha ilgi çekici kılmak mümkün. Aynı zaman da kullanacağınız bu aksesuarlar telefonunuzu daha işlevsel kullanmanızı da sağlayacaktır.                  Samsung Galaxy S3 aksesuarlarını incelersek:

1.Kapaklı Kılıf: Birden fazla rengiyle şık kapaklı kılıflar telefon tasarımını tamamlamaktadır. Telefonun ince ve zarif yapısına tam uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir.

2.Koruyucu Kılıf: Telefonun zarif ve hassas yapıya sahip olması koruma gereksinimine ihtiyacı olduğunu doğrulamaktadır. Şık koruyucu kılıflar ile bunu sağlamak mümkün.

3.Pil Şarj Standı: Samsung Galaxy S3’ü daha işlevsel kullanmanız için gereken bir başka aksesuar da pil şarj standıdır. Katlanabilir yapıda oluşu taşınabilir olmasını sağlamıştır. Telefon ile tam uyumlu çalışması da ilgi görmesine olanak sağlamıştır.

4.Araç Tutucu: Tüm telefon modelleri için işe yarayan bir aparattır kuşkusuz araç tutucular. Araba kullanırken telefonunuzu kolayca ulaşabileceğiniz bir şekilde durmasını sağlayan bu aksesuar Samsung Galaxy S3 için orijinal olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

5.AllShare Cast Ünitesi: Bu aksesuar paylaşım sağlaması amacıyla üretilmiştir. Telefonunuzu TV, projeksiyon vs. ile paylaşabilirsiniz. HDMI kablosuyla HD televizyonlara bağlanabilir olması büyük ekran tutkunu olanlar için avantaj sunmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S3 aksesuarları: Şıklığı tamamlayın