arama

Samsung, Galaxy S9 Plus reklamına başladı!

  • Yasin Yasin
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
Samsung, Galaxy S9 Plus reklamına başladı!
Samsung 25 Şubat’ta  tanıtacağı Galaxy S9 serisi için reklamlara başladı. Galaxy S9 Plus’ın reklam afişi Fransa’daki CNIT binasına asıldı.

Galaxy S9 Plus reklam afişi göründü!

Teknoloji dünyası günlerdir Galaxy S9 serisi haberleri ile yatıp kalkıyor. Şubat ayı boyunca her gün yeni bir sızıntı ile Samsung’un yeni telefonlarının özellikleriniöğrenmiş olduk. Samsung bütün özellikleri ortaya çıkan Galaxy S9 Plus’ın yarın yapılacak tanıtımı öncesinde reklamını yapmaya başladı bile.

Galaxy S9 PlusGalaxy S9 Plus’ı tanıtan afiş Paris’teki Yeni Sanayi ve Teknolojileri Merkezi’nin (CNIT) duvarına asıldı. Fransız teknoloji blogu Mac4Ever tarafından yakalanan afiş görseli mor renkli Galaxy S9 Plus’ ait. Samsung, bu binaya genellikle promosyon afişleri asıyor. Ancak nadiren satışa çıkacak yeni ürünleri tanıtmak için de afişler asıyor.

Reklam afişi şirketin yeni amiral gemisinde
dikey olarak hizalanan iki sensör ve çift LED flaştan oluşan çift kameraya yer verdiğini onaylıyor. Kameranın hemen altında ise parmak izi okuyucu yer almakta.

Samsung’un geçtğimiz yıl satışa sunduğu Galaxy S8+ serisinde modeller arasında ekran boyutu ve pil kapasitesi dışında fark yoktu. Fakat S9 serisinde 6.2 inçlik model, çift kamera ve 6 GB RAM ile Galaxy S9’dan ayrılacak.

25 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S9 ve S9 Plus’ın 1 Mart’tan itibaren ön siparişe açılması ve 16 Mart’ta satışa çıkması muhtemel. Samsung’un pazarına bağlı olarak yaklaşık 800 ve 900 dolardan başlayan fiyatlarla yeni telefonlarını satışa sunması bekleniyor.

Kaynak:shiftdelete