e
sv

Samsung, Galaxy Victory 4G LTE’yi resmi olarak tanıttı

418 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

Güney Kore kökenli Samsung, akıllı cep telefonu sektöründe yükselişini devam ettirmekte. Yeni ürünleriyle ürün yelpazesini genişleten Samsung, dünyada en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başardı. Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyet gösteren GSM operatörlerinden Sprint  aracılığıyla piyasaya sunacağı haberini daha önce aldığımız yeni akıllı telefonu  Samsung Galaxy Victory 4G LTE’nin resmi duyurusu da geldi.

 

4” büyüklüğünde 800×480 piksel çözünürlüğünde ekranı olan akıllı telefon, 1.2Ghz saat hızında çift çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon S4 serisi kullanılacağı tahmin edilmekte. Çünkü akıllı telefonda hangi yonga setini kullanılanacağı henüz belirtilmedi.

Samsung Galaxy Victory 4G LTE’ nin diğer özellikleri; 5MP arka kamera, 1.3MP ön kamera, 1GB sistem belleği, 4GB dahili veri kapasitesi, NFC desteği ve Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi kullanılmakta.

Samsung Galaxy Victory 4G LTE akıllı telefon , ABD‘de faaliyet gösteren telefon operatorü Sprint aracılığı ile ve iki senelik taahhüt karşılığında 99.99$ fiyat etiketiyle 16 Eylül itibariyle satışa çıkacağı bildirildi.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Samsung, Galaxy Victory 4G LTE’yi resmi olarak tanıttı