e
sv

Sihirbazlar Çetesi

669 Okunma

İllüzyon sanatının nerelerde nasıl kullanabileceğini hiç düşündünüz mü? Peki bu sanatın aynı anda hem sanatsal hem hırsızlık açısından kullanabileceğini hayal ettiniz mi? Sihirbazlar Çetesi filmini seyretmediyseniz eminiz ki hayal etmediniz. Sürükleyici ve akıcı filmlerin başını çeken bu film vaktimi çaldın diyen kişilerin bile beğenebileceği çok güzel bir yapıt.

Hepsi alanında en iyisi. Hayatları devam ederken bu 4 isim aldıkları davet ile bir evde buluşurlar. Bu davet ise “göz” içindir. Peki göz nedir? Çok az kişinin katılabildiği varlığı kanıtlanmamış bir yer, mekan veya farklı bir şey… Bu davet aslında ortaya çok iyi bir sonuç çıkartacaktır. Çünkü 4 sihirbaz birleşince ortaya büyük ve muhteşem bir grup çıkar.

sihirbazlar-cetesi

sihirbazlar-cetesi

Ve bu çetenin ilk gösterisi de Amerika’da iken Fransa’daki bir bankayı soymak olacaktır. Gerçekten olağanüstü bir soygundan sonra tüm dünya bu ekibi tanımaya başlar. Tabi ki soyguna alet oldukları için FBI ajanları da peşlerine düşecektir. Ama grubu yıldırmaya yetmeyecek şeylerde vardır. Çünkü hepsi göz’e katılmak istiyorlar ve bunu yapabilmeleri içinde kendilerine verilen 3 görevi tamamlamak zorundalar.

Filmden bir kaç söz ;

  • Daha yakına gel. Çünkü ne kadar yakınımda olursan seni kandırmak o kadar kolay olur.
  • Sihrin ilk kuralı : Her zaman oradaki en zeki kişi sen ol.

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sihirbazlar Çetesi