e
sv

Sony Türkiye’de Smart Band Talk Satışına Başladı

551 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

IFA 2014’te tanıtılan SmartBand Talk, 1,4″ ekran büyüklüğüne  ve 128 megapiksel e-ink ekrana, ARM Cortex- M4 32bit bir işlemciye ve telefona gelen çağrıların cevaplanabilmesi için üzerinde bir mikrofona sahip. Siyah, mavi, yeşil, beyaz ve parlak kırmızı benzeri kordon renklerine sahip olan bileklik/saat, şık duruşuyla dikkatleri üzerinize çekmeye yarayacak bir cihaz.

Bileklik, Sony’nin paylaştığı bilgilere yönelik 3 güne kadar bekleme süresi sunuyor. IP68 sertifikasına sahip olan cihaz, suya ve toza karşıda oldukça dayanıklı hale getirilmiş. Sony birçok ürününde kullandığı su geçirmezlik özelliğini bu üründede sorunsuz olarak uygulamış.

Sony’nin Android uygulaması Lifelog ile tam uyumlu çalışan bu akıllı bileklik sayesinde; uyku saatleriniz, yürüyüş mesafeniz, adım sayınız, kalp ritimlerinizi düzenli olarak kayıt altına alabiliyor ve izleyebiliyorsunuz. Belkide gelecekte bu cihazlar ile tansiyonumuzu bile ölçmeye başlayacağız.

Bu aralar ülkemizde piyasaya getirilen SmartBandTalk’un fiyatı aşağı yukarı 369TL olarak belirlenmiş ve 12 Ocak itibari ile birçok online satış sitelerinde yerini almıştır.

Bu ve bunun gibi sağlığa önem veren cihazların artması dileğiyle güle güle kullanın 🙂

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sony Türkiye’de Smart Band Talk Satışına Başladı