e
sv

Sony’den Bomba Gibi 3 Telefon ! Xperia J, Xperia T ve Xperia V

464 Okunma

 

Sony Berlin’de devam eden IFA 2012 önemli oyunculardan birisi. Şirket kendini dahada ileriye taşıyacak üç yeni Xperia modelleri olan Xperia T, Xperia V ve Xperia J kullanıcılara sunuldu.

Xperia serisinin Amiral gemisi olma yolunda olan yeni Sony Xperia T yüksek HD çözünürlüğe sahip 4.6 inç ekran, hız canavarı 1.5GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 MSM8260A işlemci ve Android 4.0 yüklü olması gibi yüksek özelliklere sahiptir. Ayrıca uzmanlar işletim sisteminin yakında kullanıcılara sunulacak olan en güncel Android versiyonu Jelly Bean e yükseltilebilecek olmasına dikkat çekiyor. 1080p video yakalama yeteneğine sahiptir şaşırtıcı bir 13 megapiksel kamera ile aynı zamanda uyumluluk ve NFC, LTE/4G gibi özellikler bu modelde kendine yer edinmiştir. Siyah, gümüş ve beyaz bu model için geçerli renklerdir.

 

 

Öte yandan Xperia V modeli ise diğerlerine nispeten küçük 4.3 inç ekrana sahip.VeAndroid 4.1 Jelly Bean yükseltilebilir özellikte, 13MP kamera ve Android 4.0 işletim sistemi var. Ayrıca LTE/4G uyumluluğu da mevcuttur. Xperia V ‘ nin aslında en göze çarpan ve önemli özelliği, su geçirmez deri tasarımının olması. Model için tasarlanmış mevcut Renkler, siyah, pembe ve beyazdır.

 

 

Xperia J’ye gelince, üçlemenin içerisinde kendisine yer bulan en küçük ekran boyutuna sahip, küçük 4 inç ekran ile geliyor. Üzerinde bulunan 5MP kamera ile daha sade bir görünüm sergilerken uygun fiyatı ve uzun batarya ömrü seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. işletim sistemi hakkında kullanılacak OS sürümü hala bilinmiyor. Xperia J için Mevcut renkler, siyah altın, pembe ve beyaz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sony’den Bomba Gibi 3 Telefon ! Xperia J, Xperia T ve Xperia V