e
sv

Vertu üst seviye yeni akılı modellerinin duyurusunu yaptı

429 Okunma

 

Üst seviye ve lüks akıllı cep telefonu modelleri için Nokia tarafından oluşturulmuş olan Vertu,  Constellation Neon ve  Constellation Blue adıyla iki ayrı lüks modelinin duyurusunu yaptı. Nokia‘ nın Belle mobil işletim sistemi üzerinde çalışan üst sınıf cihazlar, farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Lüks olarak nitelendirilen yeni model akıllılar belirlenen fiyatları ile belli bir kesime hitap edecek şekilde üretilmekte.

Yeni model akıllardan Constellation Neon Nokia C7, Constellation Blue serisi ise Nokia E6 tabanlı olarak tasarlanmış. Nokia tarafından devredilen süper lüks telefon markası olan Vertu ile ilgili gündeme Kuzey Avrupa‘lı bir grup tarafından satın alınancağı yönünde haberler ulaşmıştı.

Gelen haberlere göre Nokia hisselerinin % 10‘ luk kısmını elinde bulundurmaya devam edecek ve % 90‘ lık olan diğer büyük kısmının da EQT VI tarafından alınacağı duyurulmuştu. Ancak hisse paylaşımları ve satışı ile ilgili olan haberlerin devamı gelmemişti.

Deri, karbon fiber ve yakut tasarımı ile zengin bir görünüme sahip olan Neon serisi ve yine şık dizaynıyla dikkat çeken  Constellation Blue serisi akıllılar, lükse düşkün kişilerin tercih edecekleri modeller arasında yer alacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Vertu üst seviye yeni akılı modellerinin duyurusunu yaptı