Kapat

Vessyl Akıllı Bardak Satışa Çıkıyor

Anasayfa
Bilim & Teknoloji Vessyl Akıllı Bardak Satışa Çıkıyor

Malum devir teknoloji devri. Sağlık alanında, akıllı bileklikler, akıllı saatler, akıllı küpeler derken şimdi de piyasaya akıllı bardak çıktı.

Vessyl adını alan bu akıllı bardak, içine konulan sıvıyı algılayarak, size sıvı hakkında bazı bilgiler sunuyor. Su, kahve veya bira koyulduğunda bunu algılayarak sizlere içtiğiniz sıvının kalori hesabını bildiriyor. (Türklerin eline geçmesin, az çok neler yapılacağını tahmin edebiliyoruz.)

Mobil uygulama aracılığıyla çalışan Vessyl, ayrıca sizin günlük su ihtiyacınızı karşılamanız için yardımcı oluyor.Hangi tür sıvılara ihtiyacınız olduğunu veya ne kadar içmeniz gerektiği konusunda sizi yönlendirerekbilgi sahibi yapıyor. Bu donanımsal özelliklerinin yanı sıra, görünüm olarak da şık bir tasarıma sahip olan Vessyl, kablosuz bir şekilde şarj edilebiliyor ve kolayca yıkanabiliyor. (Adamlar her şeyi düşünmüş abi.)

vessyl

2015 yılının başlarına doğru çıkacağı beklenen bu akıllı bardak, 99 dolar gibi bir fiyatla karşımıza çıkacak. Seri üretime geçmesi durumunda ise fiyatının 199 dolar olacağı belirtilmiştir

(Webtekno’dan Alıntıdır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir