e
sv

Volkswagen Beetle 2.0 TDI’nin tanıtımı yapıldı

505 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dünya otomobil pazarında önemli yeri olan güçlü Alman otomobil firması Volkswagen, yeni tanıtımını yaptığı binek otomobili Volkswagen Beetle 2.0 TDI ile görücüye çıktı. Otomobil ABT Sportsline 2.0 litrelik TDI motor seçeneği ile adından söz ettirmeye başladı.

 

Volkswagen Beetle, 2.0 litrelik 140PS TDI turbo dizel ve 2.0 200PS TSI benzinli iki yeni motor seçeneği ile kullanıcılarına sunulmakta. Aracın dış tasarımı ile farklılık yaratmayı başaran otomobil, adından da fark edileceği gibi ” Beetle” yani böcek şeklini anımsatmakta.

Volkswagen Beetle, 30PS daha güçlenerek ve 50Nm tork artışı sağlayarak 170PS güç ve 370Nm tork değerlerine ulaşmayı başarıyor. Standart modeline göre 0.6 saniye daha az bir zamanla otomobil, 100km hıza 8.8 saniyede ulaşıyor.

Ayrıca, 2.0litre TSI 200PS Sport, diğer modellerde bulunmayan eşsiz özellikler  ile sunulmakta. Bu özelliklerden bazıları; dört bağlantı kollu arka süspansiyon, çift krom egzoz boruları, kırmızı fren kaliperleri ve gövde rengi ile uyumlu olan difrüzör bulunmakta.

Volkswagen Beetle 2.0 TDI farklı tasarımı ve yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Özel bir hayran kitlesi oluşturacağına inandığımız bu modelin fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bir bilgi bulunmamakta.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Volkswagen Beetle 2.0 TDI’nin tanıtımı yapıldı