e
sv

Yenilmezler: Ultron Çağı

839 Okunma
avatar

Yasin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Marvel evreninin en güçlü takımı Yenilmezler, dünyayı yok olmaktan kurtarmak için tekrar birleşiyor. Bu kez düşman dünya dışı değil ancak daha güçlü.

Film 1 Mayıs 2015 yani bu gün tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girdi.

Özet & detaylar :

İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk’ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor.

Yenilmezler: Ultron Çağı

Iron Man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bunun üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye yeniden bir araya gelir. Ultron adıyla bilinen James Spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar.

Yenilmezler: Ultron Çağı

Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, merakla beklenen filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi oyuncular yer alıyor.

Yenilmezler: Ultron Çağı

Spoiler: İnternete sızan videolarda, Marvel filmlerinin sonlarında görmeye alışık olduğumuz sonraki filmden kısa videoda Örümcek Adam (Spider-Man)’ı görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Yenilmezler Serisinin 3. filmine Örümcek Adam da katılacak. Espri yeteneği yüksek Örümcek Adam seriye renk katacağını umuyoruz.

Kaynak

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yenilmezler: Ultron Çağı